Viena mašina - daug veiksmų

HYDROG SR Multi purkštuvai yra universalios statybinės mašinos, naudojamos statybvietėse:

bituminės emulsijos purškimas (tiek lipniam padengimui, tiek kelio dangos dažymui),

techninio vandens paskirstymas (pvz., kelio volams),

dyzelinio kuro platinimas kelių tiesimo mašinoms,

kelio dangos valymas priekine šlavimo mašina.

Visos aukščiau paminėtos programos leidžia maksimaliai išnaudoti Jūsų operatoriaus darbo laiką ir transporto priemonės transportavimo pajėgumus, o tai leis pastebimai sutaupyti Jūsų įmonei.

Sukurta ant tvirto pagrindo

HYDROG SR Multi sukurtas SR-Kompakt purkštuvų pagrindu. Nesudėtingas mašinos dizainas ir aukščiausios lentynos komponentai vienu metu. Visa tai už labai patrauklią kainą. Abu šie purkštuvų tipai turi lygiai tuos pačius privalumus, pavyzdžiui: purškimo plotis iki 4,5 m, automatinis emulsinis šildymas, automatinis kompresorius, rankinis emulsijos slėgio ir siurblio sukimosi greičio reguliavimas.

Išpurškimo tikslumas

SR Multi purkštuvuose yra tikslus skaitmeninis esamos purškimo galios indikatorius. Remdamasis greičio jutiklių signalais ir emulsijos slėgiu, jis apskaičiuoja purškimo galios vertę. Purkštuvui reikia tik vieną kartą gamykloje sukalibruoti sistemą. Taigi galite būti tikri, kad kelio danga yra nupurkšta tinkamu emulsijos kiekiu, o ne per daug ar per mažai.

Patikimas ir patikrintas dizainas

Nors purškimo parametrai SR Multi purkštuve nustatomi rankiniu būdu, mašinai valdyti reikalingas tik vienas operatorius. Purškimo juostos valdymo skydelis yra kabinoje. Vairuotojas – ir operatorius viename – turi galimybę pasirinkti bet kokios konfigūracijos purkštukus, tai galima padaryti ir purškimo metu. Purškimo išeiga valdoma emulsijos slėgio sistemoje.

Techninio vandens talpykla

SR Multi gali būti komplektuojamas su techninio vandens talpyklomis, efektyviu vandens siurbliu ir degalų papildymo žarna. Kaip vienintelė mašina rinkoje, Hydrog SR Multi purkštuvai turi vandens rezervuarus, struktūriškai integruotus su bitumo emulsijos rezervuaru. Dėl to antstato svorio centras visada yra tinkamoje vietoje važiuoklės ašies atžvilgiu, nepaisant to, kiek emulsijos ir vandens talpose. Tai visada lemia optimalų antstato svorio paskirstymą ašiai.

Mobili kuro talpykla

SR Multi purkštuvai taip pat gali būti komplektuojami su nepriklausomu mobilia kuro talpykla, visiškai paruošta patogiam kuro transportavimui. Jame yra: paskirstymo žarna su degalų papildymo pistoletu ir alyvos skaitiklis. Dėl to kuro tiekimas statybvietei bus atliktas "kaip iš niekur".

Hidraulinė šluota

Tarp papildomų HYDROG SR Multi purkštuvo parinkčių yra ir moderni priekinė šlavimo mašina su hidrauline pavara. Ji montuojama ant standartinės priekinės tvirtinimo plokštės ir valdoma iš kabinos. Šluota gali būti aprūpinta specialia tarpine plokšte, leidžiančia pastumti šepetį į šoną transporto priemonės centro atžvilgiu – ir nuvalyti kelio dangą už transporto priemonės kontūrų arba ties kelkraščiu.

TECHNINIAI DUOMENYS