Kelio dangos nusausinimas pjaunant kelio kelkraščius

HYDROG SP-1200 freza skirta kelio kelkraščių pjovimui ir nuėmimui. Pagrindinis šių mašinų naudojimo tikslas – prailginti kelio dangos ilgaamžiškumą, nuleidžiant vandenį nuo važiuojamosios dalies ir taip užkertant kelią kelio dangos pažeidimams dėl susilaikančio ir užšalusio vandens.

HYDROG SP-1200 veikia kartu su traktoriumi. Pjovimo komplektą sudaro traktorius su HYDROG SP-1200 freza, kuri stumia transporto priemonę, surenkančią iškastą medžiagą. Tai gali būti pvz. savivartis arba papildomas traktorius su priekaba. Pjovimo sraigtas SP-1200 frezuoja žemę nuo kelio pakraščio ir tiekia į konvejerį per padavimo rotorių. Konvejerio juosta perkelia jį toliau į priekabą arba savivarčio bunkerį. Išmetimo atstumas reguliuojamas ribojančiu atvartu ir konvejerio juostos greičiu.

HYDROG SP-1200

Mašinos valdymas atliekamas iš traktoriaus kabinos. Sraigto, transportuojančio iškastą medžiagą ant konvejerio juostos, profiliavimo plokštės, konvejerio juostos, sukimąsi ir pločio bei gylio reguliavimą užtikrina hidraulika. HYDROG SP-1200 hidraulinė sistema varoma iš traktoriaus kardaninio veleno. Traktoriaus hidraulinis siurblys naudojamas keisti pjovimo plotį, išvengti kliūčių (medžių, stulpų) ir perkelti pjovimo mazgą iš transportavimo į darbinę padėtį.

Pjovimo plotis ir gylis reguliuojami hidrauliškai. Pjovimo našumas priklauso nuo kelkraščio aukščio, norimo darbinio pločio, grunto tipo, savivarčių bunkerių ar priekabų kubatūrų ir jų atvežimo dažnumo. Prastovas gali sukelti, pavyzdžiui, iškastos medžiagos gabenimas dideliu atstumu arba nepakankamas savivarčių skaičius, todėl svarbu pasirūpinti tinkamu transportavimo organizavimu. Priklausomai nuo aukščiau nurodytų parametrų, frezos darbingumas yra iki 1600 m/h, o iškasamos medžiagos tūris – iki 100 m3/val.

Našumas priklauso nuo kelių veiksnių

Gerai susidoroja su kliūtimis

Pjovimo sraigtas, padavimo rotorius ir konvejerio juosta turi galimybę dirbti „kairiuoju“ sukimu (priešingai nei darbiniui) – užsikimšus dideliam akmeniui ir pan. Pjovimo hidraulinė sistema turi apsaugą nuo perkrovos – didelių kliūčių dirvoje sustabdykite sraigtą nepažeisdami mašinos. Rankiniu būdu pašalinę kliūtį, galite tęsti mechaninį pjovimą.

Traktorius turi atitikti šiuos reikalavimus: galia virš 110 AG, minimalus greitis mažesnis nei 300 m/h, veleno sukimasis: 1000 aps/min, du dvigubo veikimo hidrauliniai skirstytuvai.