Galite sau leisti PREMIUM klasę

SH PREMIUM yra aukščiausia ir prestižiškiausia HYDROG emulsinių purkštuvų klasė. Jis buvo sukurtas atsižvelgiant į reikliausių klientų, kurie intensyviai naudoja savo įrangą ekstremaliomis sąlygomis, poreikius. SH PREMIUM purkštuvai pasižymi kokybe, techninėmis galimybėmis (pvz., didžiausias purškimo plotis ir galios diapazonas), taip pat įrodytu patikimumu, neprilygstamu savo kainų diapazone. Juos iki šiol rinkosi daugiau nei šimtas vartotojų – tiek didžiausios pasaulyje kelių tiesimo korporacijos, tiek mažesnės statybos įmonės. HYDROG PREMIUM purkštuvai šiuo metu dominuoja kelių tiesimo aikštelėse Lenkijoje ir tampa vis labiau atpažįstami daugelyje kitų Europos ir Azijos šalių. Priešingai, kaip gali atrodyti, sunku objektyviai įvertinti visus rinkoje esančius emulsinius purkštuvus ir teisingai pasirinkti remiantis tik internete ir kataloguose pateikta informacija. Todėl rekomenduojame prieš perkant tiesiogiai susisiekti su mūsų konsultantais. Organizuojame savo mašinų pristatymus ir demonstracijas – tiek jau pagamintų, tiek jau gaminamų agregatų. Tai labai pagerina produkto kokybės įvertinimą ir jo tinkamumą jūsų individualiems projektams. Mes tikrai padėsime rasti sprendimą, atitinkantį jūsų konkrečius poreikius.

Techniniai duomenys

Bituminės emulsijos talpykla

Galimos mašinos talpos: 3.000 – 5.000 – 6.000 – 8.000 – 10.000 – 12.000 l (priklausomai nuo tipo). Elipsinė talpykla su mineralinės vatos izoliacija. Smėliasrove ir profesionaliai apsaugoti nuo korozijos mašinų rėmai. Du nepriklausomi emulsijos lygio indikatoriai: elektroninis jutikliniame skydelyje kabinoje ir analoginis (indikatorius) ant bako dangčio. CLEAN PUMPING – grynos emulsijos sugėrimo sistema. Emulsijos papildymas purškimo siurbliu (be išorinio bloko) arba viršutiniu užpildu.

Išpurškimo tikslumas

Purškimo plotis sklandžiai reguliuojamas iki 4,8 m (dvi purškimo strypai 2,4 m hidrauliškai stumdomi)

Purškimo išeiga*:

prie purkštuko pločio 2,4 m – našumas nuo 0,10 iki 5,10 kg/m2

prie purkštuko pločio 3,8 m – našumas nuo 0,10 iki 3,80 kg/m2

prie purkštuko pločio 4,8 m – našumas nuo 0,10 iki 2,55 kg/m2

Tikslus emulsijos dozavimas purkštuvo kompiuteriu. Purškimo galia automatiškai palaikoma kintamu purkštuvo greičiu. Vienodas išilginis emulsijos padengimas be dryžių efekto. Vienodas skersinis emulsijos padengimas purškimo pradžioje ir pabaigoje. Pilnas operatoriaus valdymas purškimo galios ir kitų parametrų purškimo metu (visi indikatoriai kabinos jutikliniame skydelyje).

__

*esant darbo greičiui 3,0 - 8,8 km/h

Valdymas

Intuityvus darbalaukis su spalvotu 12 colių jutikliniu skydeliu vairuotojo kabinoje. Purškimo sistemoje nėra rankinių vožtuvų – pilnas valdymas iš vairuotojo kabinos. Intuityvus, paprastas valdymas, visiškai apsaugo nuo operatoriaus klaidų. Operatorius pasirenka tik iš anksto nustatytus darbo režimus – visas individualias veiklas valdo kompiuteris.

Išpurškimo ataskaitos

Purškimo parametrų įrašai kompiuterio atmintyje. Ataskaitoje pateikiamas purškimo laikas, išeiga, atstumas, sunaudotas emulsijos kiekis, informacija apie statybvietę ir operatorių. Ataskaitos spausdinamos bet kuriuo metu naudojant integruotą spausdintuvą.

Pakaitinimo sistema

Efektyviausia emulsinė šildymo sistema. Pilno bako įkaitinimo laikas iki darbinės temperatūros - 1-1,5 val. Priežiūros nereikalaujanti sistema (tik degalų papildymas). Automatinis emulsijos darbinės temperatūros palaikymas. Emulsijos dūmų apsauga nuo sprogimo. Galimybė pašildyti emulsiją neužvedus purkštuvo variklio. Atskiras šildymo sistemos valandų skaitiklis.

Purškimo sija

Du nepriklausomi purškimo strypai (priekyje ir gale), hidrauliškai stumdomi ant centrinio bėgio. Hidraulinis pakėlimas/nuleidimas. Automatinis purkštukų įjungimas/išjungimas slenkant purškimo strypams. Galimybė sklandžiai dinamiškai keisti purškimo plotį iš abiejų pusių. Purkštukų išdėstymas užtikrina tolygų paviršiaus padengimą emulsija. Automatinis purškimo juostos ir emulsiją tiekiančių laidų valymas. Standartinis rankinis antgalis.

Emulsijos siurblys

Modernus rotacinis tūrinis siurblys, specialiai skirtas bituminei emulsijai, nesuardantis jos struktūros. EKOLOGIŠKAS – nereikalauja emulsinių ardančių tirpiklių, teršiančių aplinką. Tiksliai pagamintas CNC technologija. Itin sandarus – nenuteka emulsija. EASY START sistema – automatinis siurblio šildymas. Siurblio pavaros apsauga nuo perkrovos. Automatinis siurblio valymas po kiekvieno naudojimo. Automatiškai valdomas borto kompiuterio.

Vidaus degimo variklis

Dyzelinas Perkins – 3 cilindrų, turbo, 34 AG, aušinamas skysčiu. Variklio parametrų stebėjimas kompiuteriu. Variklio sūkių indikatorius kabinoje. Greičio indikatorius ir valandų skaitiklis jutikliniame skydelyje. Lengva prieiga prie dalių, kurioms reikia periodinės priežiūros. Variklio ir siurblio skyrius už estetiškos aliuminio pertvaros su užraktu.

Hidraulinė šluota

Padidina purkštuvo naudingumą statybvietėje. Montuojamas ant priekinės montavimo plokštės pagal DIN 76060. Hidraulinė pavara. Valdomas nuotolinio valdymo pulteliu iš vairuotojo kabinos. Purškimo sistema su vandens siurbliu. Apšvietimas ir ženklinimas pagal Kelių eismo taisykles.

Hidraulinė šluota

Padidina purkštuvo naudingumą statybvietėje. Montuojamas ant priekinės montavimo plokštės pagal DIN 76060. Hidraulinė pavara. Valdomas nuotolinio valdymo pulteliu iš vairuotojo kabinos. Purškimo sistema su vandens siurbliu. Apšvietimas ir ženklinimas pagal Kelių eismo taisykles.

Purkštuvo važiuoklės

Sunkvežimis (bet kurios markės), registruotas kaip specialioji transporto priemonė. Traktoriaus priekaba. Sunkvežimio priekaba. Antstatas pagamintas pagal specialius važiuoklės gamintojo reikalavimus. Kompaktiškas ir estetiškas antstatas su optimaliu svorio paskirstymu ant ašių.