Hidraulinių šluotų flagmans iš HYDROG

OKP-DUO šlavimo mašinos yra patvariausios iš rinkoje esančių šlavimo mašinų. Jos skirtos valyti lygius ir nelygius paviršius bei užtikrinti patikimą nuolatinį ir aukšto efektyvumo veikimą net ir sunkiomis statybos sąlygomis. Jas naudoja reiklūs individualūs klientai ir patikimos statybinių mašinų nuomos įmonės. Juos galima tvirtinti prie visų populiarių rinkoje esančių krautuvų, ekskavatorių ir traktorių modelių.

Du veikimo būdai:

Nešvarumų surinkimas į bunkerį kai jis nuleistas

ir

Nešvarumų nušlavimas į šoną kai bunkeris pakeltas

Susitiprinta konstrukcija atlaiko sunkiausias darbo salygas

OKP-DUO šlavimo mašinos gali būti naudojamos statybvietėse ir daugiausia skirtos kelių dangų remontui vasaros sezono metu, tačiau jos pasiteisins ir atliekant kelių priežiūrą žiemą, pvz.: valant sniegą. Hidrauliniai varikliai pritaikyti ratinių ekskavatorių hidraulinėms sistemoms. Jų rėmai yra nušlifuoti, profesionaliai apsaugoti nuo korozijos ir dažyti specialiose dažymo kamerose.

Patys tvirčiausi ir patikimiausi atraminiai ratukai rinkoje

Ant savo šlavimo mašinų montuojame stipriausius atraminius ratus. Du ratai priekyje ir du gale, o tai padidina mašinos patikimumą ant paviršiaus su išilginiais nelygumais, pvz., provėžomis. Šie ratai gali vežti kelis kartus didesnius krovinius nei šlavimo mašinos svoris.

Galimos važiuoklės

Ratiniai ekskavatoriai, krautuvai ir mini krautuvai

Traktoriai: Volvo, JCB, CAT, Case, Komatsu, Liebherr, Mecalac, Allmand, Manitou, Atlas, O&K, Zettelmeyer, Hanomag, Bobcat, New Holland, Fiat Hitachi, Hidromek, Terex, Alhmann, Zeppelin, Merlo, Liugong, Xcmg ir daug kitų