Su HYDROG šluota viskas išvalyta

OCN šlavimo mašinos yra skirtos valyti paviršių nuo nešvarumų, tokių kaip smėlis, smėlis, purvas, sniegas ir kt. Nešvarumai nuo žemės šepečiu pašalinami į šoną. Šepečio kampas kronšteino atžvilgiu reguliuojamas rankiniu arba hidrauliniu būdu. Jie tvirtinami prie sunkvežimio priekio ant priekinės tvirtinimo plokštės, prie rėmo pritvirtinto kronšteino arba 3 taškų pakabos. Jie taip pat gali būti pritvirtinti prie važiuoklės galo. Tvirtinimas atliekamas naudojant tvirtinimo kronšteiną, kuris yra individualiai suprojektuotas kiekvienam sunkvežimio tipui.

Patirtis garantuoja kokybę

HYDROG jau dešimtmečius gamina ir tiekia šlavimo mašinas statybos ir savivaldybių įmonėms. Ši patirtis garantuoja Hydrog prekės ženklo pasirinkimo pranašumus. Naudojami komponentai ir medžiagos užtikrina ilgą ir patikimą veikimą už mažiausią eksploatavimo kainą. Jas lengva pritaikyti šlavimo mašinoms darbui su daugeliu populiarių statybinių mašinų, žemės ūkio traktorių, sunkvežimių ir šakinių krautuvų. Dėl to jie pasitarnauja tiesiant ir remontuojant kelius, valant gatves, aikštes, aikšteles ir sales.

Pasinaudokite HYDROG pranašumais

Tvirtas ir standus šlavimo mašinos korpusas ir tvirčiausi atraminiai ratai rinkoje – šios savybės tikrai išskiria Hydrog prekinį ženklą šlavimo mašinų rinkoje. Šios mašinos skirtos intensyviam darbui pačiomis atšiauriausiomis darbo sąlygomis.

Išnaudokite visas savo sunkvežimio galimybes

HYDROG OCN šluota sunkvežimiams turi:

Tvirtinimo kronšteinas priekinėje plokštėje pagal DIN 76060 standartą (arba kitas - pagal užsakymą)

Sistema neleidžianti perkrauti atraminius ratus kai daromas posūkis

Priekiniai ir gabaritiniai žibintai

Atraminiai ratai su aukščio reguliavimu

Valdymo pultas vairuotojo kabinoje

HYDROG OCN šluota sunkvežimiams gali turėti:

Drėkinimo sistemą su vandens siurbliu ir purkštukais priekyje. Ši sistema gali turėti savo vandens bakus arba maitinama sunkvežimio gale esančiu vandens baku.

Šluotos poslinkio reguliavimą +/- 240 mm į dešinę ir kairę nuo sunvežimio centro. Tai padeda geriau nuvalyti kelio kraštus (prie bortelio)

Kad labiau išnaudoti mašinos galimybes mes rekomenduojame OCN šluotą naudoti kartu su HYDROG SH Premium ir SR kompakt emulsijos purkštuvais (gudronatoriais)