Paskirtis

Mastikos asfalto klotuvas RAL-5000 ir RAL-7500 yra skirti mastikos asfalto sluoksniui paskleisti šildomu išlyginamuoju peiliu, atliekant:

• tiltų ir kelių dangos,

• dviračių takai,

• alėjos parkuose,

• paviršiai tarp tramvajaus ir geležinkelio bėgių

Veikimo principas

RAL klotuvai mastikos asfalto katilu išpiltą mastikinį asfaltą ant paviršiaus paskleidžia dujomis šildomu išlyginamuoju peiliu. Pasirenkami sraigtai tolygiai paskirsto asfaltą prieš ašmenis, todėl nereikia dirbti rankomis. Sraigtai yra varomi hidrauliškai su sklandžiu greičio valdymu ir aukščio reguliavimu.

Skleidimo plotis ir aukštis

RAL klotuvai yra modulinės konstrukcijos. Reikiamas barstymo plotis gaunamas prie pagrindinio įrenginio pridedant prailginimo segmentus. Maks. barstymo mentės plotis ribojančios pusės: 5.500 m (RAL-5500) arba 7.500 mm (RAL-7500).

Asfalto klojimo aukštis reguliuojamas hidrauliškai. Bendras aukščio reguliavimo diapazonas yra nuo -300 mm iki + 200 mm nuo atraminių ratų lygio. Atskiri barstymo peilių blokai turi papildomą aukščio reguliavimą, kuris naudojamas klojimo profiliui nustatyti.

Tvirti atraminiai ratai

Atraminiai ratai yra varomi hidrauliškai. Jie yra vieni plačiausių ratų rinkoje. Ratų parametrai leidžia, pavyzdžiui, dirbti su izoliacijomis iš bituminių hidroizoliacinių sistemų jų nepažeidžiant. Ratai yra paslėpti kairiojo ir dešiniojo varomųjų elementų kontūre (varymo mechanizmas). Šis sprendimas padidina mašinos galimybes, pavyzdžiui, leidžia skleistis arčiau bordiūro ar sienos. Važiavimo greitis reguliuojamas sklandžiai – atskirai dešinei ir kairei mašinos pusėms.

Šildymo sistema

Klojimo mentė tolygiai šildoma degikliais. Degikliai yra per visą ašmenų plotį. Ribinės pusės taip pat šildomos degikliais. Abiejose mašinose yra 2 skyriai propano butano dujų balionams po 11 kg arba 33 kg. Standartinėje mašinoje yra 2 dujų balionai po 11 kg.

Dvi variklių versijos

RAL komplektuojami su aukštos kokybės dyzeliniais varikliais Hatz Silent Pack (su triukšmo slopinimo gaubtais). Galite rinktis iš dviejų variklio versijų 1 arba 2 cilindrų.